Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bezdrôtové Reproduktory

FiPo

Bezdrôtové Reproduktory FiPo (skrátená forma „Fire Power“) so svojím pútavým dizajnom odkazuje na hlbokú penetráciu zvuku do kostných buniek ako dizajnovú inšpiráciu. Cieľom je produkovať vysokú silu a kvalitný zvuk do telesnej kosti a jej buniek. To umožňuje užívateľovi pripojiť reproduktor k mobilnému telefónu, notebooku, tabletom a iným zariadeniam cez Bluetooth. Uhol umiestnenia reproduktora bol navrhnutý s ohľadom na ergonomické normy. Reproduktor sa navyše dá oddeliť od sklenenej základne, čo užívateľovi umožňuje jeho dobitie.

Názov projektu : FiPo , Meno dizajnérov : Nima Bavardi, Meno klienta : Nima Bvi Design.

FiPo  Bezdrôtové Reproduktory

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.