Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kniha Poľnohospodárstva

Archives

Kniha Poľnohospodárstva Kniha je rozdelená do kategórií poľnohospodárstvo, živobytie ľudí, poľnohospodárstvo a vedľajšie výrobky, financovanie poľnohospodárstva a poľnohospodárska politika. Prostredníctvom kategorizovaného dizajnu kniha lepšie vyhovuje estetickým požiadavkám ľudí. S cieľom priblíženia sa k spisu bola navrhnutá úplná obálka knihy. Čitatelia môžu knihu otvoriť až po jej roztrhnutí. Toto zapojenie umožní čitateľom zažiť proces otvorenia súboru. Navyše, niektoré staré a krásne poľnohospodárske symboly ako Suzhou kód a niektoré typografie a obrázky používané v konkrétnych vekových skupinách. Boli to rekombinácie a uvedené v obale knihy.

Názov projektu : Archives, Meno dizajnérov : Guang Ping Mo, Meno klienta : DONGDI DESIGN.

Archives Kniha Poľnohospodárstva

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.