Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Faucet

Aluvia

Faucet Dizajn Aluvie čerpá inšpiráciu pri aluviálnej erózii, ktorá časom a vytrvalosťou vytvára na skalách jemné siluety. Rovnako ako kamienky na brehu rieky, aj mäkkosť a priateľské krivky v dizajne rukoväte zvádzajú používateľa na nenáročné operácie. Starostlivo upravené prechody umožňujú, aby svetlo plynulo prechádzalo po povrchoch, a tak dáva každému výrobku harmonický vzhľad.

Názov projektu : Aluvia, Meno dizajnérov : Corona, Meno klienta : Corona.

Aluvia Faucet

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.