Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Budova So Zmiešaným Využitím

GAIA

Budova So Zmiešaným Využitím Gaia sa nachádza v blízkosti novo navrhovanej vládnej budovy, ktorá zahŕňa zastávku metra, veľké nákupné centrum a najdôležitejší mestský park v meste. Budova so zmiešaným využitím so sochárskym hnutím pôsobí ako kreatívny lákadlo pre obyvateľov kancelárií i bytových priestorov. Vyžaduje si to zmenenú synergiu medzi mestom a budovou. Rôzne programovanie aktívne zapája miestnu štruktúru po celý deň a stáva sa katalyzátorom toho, čo bude nevyhnutne čoskoro hotspotom.

Názov projektu : GAIA, Meno dizajnérov : Uribe Schwarzkopf and LA Arquitectos, Meno klienta : Leppanen + Anker Arquitectos.

GAIA Budova So Zmiešaným Využitím

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.