Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Guľôčkové Pero

Possibilities

Guľôčkové Pero Hmatové spojenie uvádzania nápadov na papier nič neprekonáva. To by malo byť niečo, na čo si môžete byť hrdí. Rešpektujúc tradíciu, si Guľôčkové pero z možností „Ak“ požičiava prvky z brku a plniaceho pera, aby sa znovu spojilo s radosťou písania, zatiaľ čo štandardná guľôčková náplň G2 prináša pohodlie a univerzálnosť moderného písania. , Jeho dizajn je zameraný na plynulé spojenie zasúvacej protišmykovej čiapky, aktiváciu stlačenia priľnavosti, výmenu náplne nacvaknuteľnou náhradou a dvojstupňovú sponu na vrecká pre štýl, praktickosť a potešenie, ktoré vydrží po celý život.

Názov projektu : Possibilities, Meno dizajnérov : Dave Colliver, Meno klienta : If.

Possibilities Guľôčkové Pero

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.