Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Obal

Stonage

Obal Kreatívne kombinované alkoholické nápoje s konceptom „rozpustného balenia“ prináša Melting Stone jedinečnú hodnotu na rozdiel od tradičných alkoholových obalov. Namiesto zvyčajného postupu otvárania obalu je taviaci kameň navrhnutý tak, aby sa rozpustil, keď je v kontakte s povrchom s vysokou teplotou. Keď sa alkoholové obal naleje horúcou vodou, obal z mramorového vzoru sa rozpustí, zatiaľ čo zákazník je pripravený vychutnať si nápoj s vlastným výrobkom na mieru. Je to nový spôsob, ako si vychutnať alkoholické nápoje a oceniť tradičnú hodnotu.

Názov projektu : Stonage, Meno dizajnérov : Wong Soon Wey, Meno klienta : National Taiwan University of Arts.

Stonage Obal

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.