Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Byt

Urban Oasis

Bytový Byt Projekt vytvára životné prostredie pre interakciu s jeho obyvateľmi a odráža ich spôsob života. Usporiadaním rozloženia priestoru sa vytvorí sprostredkujúci koridor, ktorý bude fungovať ako neutrálny priestor a križovatka, kde sa zaoberajú životy a rôzne osobnosti člena rodiny. V tomto projekte sú osobné postavy obyvateľov kľúčom k dizajnu a sú hlboko zakorenené v priestore, rezonujúc s hlavnou filozofiou dizajnu tohto projektu. Táto rezidencia preto odráža životný štýl začlenením spôsobu života do interiéru.

Názov projektu : Urban Oasis, Meno dizajnérov : Ya Chieh Lin and Shih Feng Chiu, Meno klienta : Urban Shelter Interiors Ltd..

Urban Oasis Bytový Byt

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.