Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bistro Reštaurácia

Gatto Bianco

Bistro Reštaurácia Hravá zmes retro príbehov v tomto pouličnom bistre zahŕňajúcom rozmanité vybavenie ikonických štýlov: vinobranie milostné sedláčky Windsor, dánske retro kreslá, francúzske priemyselné stoličky a kožené barové stoličky Loft. Budova sa skladá z ošúchaných tehlových stĺpov pozdĺž okien s obrázkami, ktoré poskytujú rustikálne vibrácie v slnečnom prostredí a prívesky pod vlnitým kovovým stropom podporujú osvetlenie okolia. Umenie mačiatka, ktoré šliape po trávnikoch a behá sa schovávať pod stromom, priťahuje pozornosť, odráža farebné pozadie s textúrami dreva, živé a animované.

Názov projektu : Gatto Bianco, Meno dizajnérov : Hsin Ting Weng, Meno klienta : Ris Interior Design Co., Ltd..

Gatto Bianco Bistro Reštaurácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.