Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčná Gitara

Black Hole

Multifunkčná Gitara Čierna diera je multifunkčná gitara založená na štýloch hard rocku a metalu. Tvar tela dáva hráčom gitary pocit pohodlia. Je vybavený displejom z tekutých kryštálov na hmatníku na vytváranie vizuálnych efektov a vzdelávacích programov. Braillovo písmo za krkom gitary môže pomôcť nevidiacim alebo slabozrakým hrať na gitare.

Názov projektu : Black Hole, Meno dizajnérov : Pouladvar, Meno klienta : Pouladvar Design Group.

Black Hole Multifunkčná Gitara

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.