Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Príborník

Arca

Príborník Arca je monolit uviaznutý v sieti, hruď, ktorá pláva spolu s jej obsahom. Lakovaný kontajner mdf, uzavretý v ideálnej sieti vyrobenej z masívneho dubu, je vybavený tromi zásuvkami na celkom extrakciu, ktoré je možné usporiadať podľa rôznych potrieb. Tuhá pevná dubová sieť bola navrhnutá tak, aby vyhovovala tepelne formovaným skleneným doskám, aby sa získal organický tvar, ktorý simuluje zrkadlo vody. Celá skrinka spočíva na priehľadnej podložke z metakrylátu, aby sa zdôraznilo ideálne plávanie.

Názov projektu : Arca, Meno dizajnérov : Giuliano Ricciardi, Meno klienta : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Arca Príborník

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.