Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ilustrácia

Anubis The Judge

Ilustrácia „Sudca Anubisa“; Na základe analýzy dizajnu je zrejmé, že sa dizajnér sústredil na hlavné črty Anubisu ako ikonického symbolu starovekej a prominentnej éry. Pridal názov „Sudca“, ktorý pravdepodobne vykreslil viac sily alebo sily, ktorú má postava vo svojom dizajne. Je zrejmé, že dizajnér pridal hĺbku a podrobnú pozornosť ku geometrickým symbolom, ktoré použil pri návrhu. Zahŕňal šok okolo krku postavy, ktorý mal tiež ťažkú textúru.

Názov projektu : Anubis The Judge, Meno dizajnérov : Najeeb Omar, Meno klienta : Leopard Arts.

Anubis The Judge Ilustrácia

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.