Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Záhrada

Tiger Glen Garden

Záhrada Záhrada Tiger Glen je kontemplačná záhrada postavená v novom krídle Johnson Museum of Art. Inšpiruje sa čínskym podobenstvom, ktoré sa volá Traja smiech tigra, v ktorom traja muži prekonali svoje sektárske rozdiely a našli jednotu priateľstva. Záhrada bola navrhnutá v japonskom štýle s názvom karesansui, v ktorej sa vytvára obraz prírody s usporiadaním kameňov.

Kreatívna Prestavba

Redefinition

Kreatívna Prestavba Krátkym cieľom projektu bolo udržať horský kontext bez toho, aby sme vydávali rustikálne spomienky na prevládajúce typológie horských bytov. Jednalo sa o významnú renováciu typického horského domu. Všetko by sa vyrábalo na mieste, pričom by sa ako základné materiály používali kovové, borovicové a minerálne kamenivo, ľudská práca a odborné znalosti. Hlavnou myšlienkou toho bolo umožniť objektom získať využitie a sentimentálnu hodnotu potom, čo ich majitelia považujú za užitočné a známe, ako aj navrhnúť s ohľadom na transformačnú silu materiálov.

Reštaurácia

100 Bites Dessert

Reštaurácia Uhryznúť ako motív dizajnu, grafické portréty, modely zubov, vizuály hlavy celebrít - to všetko sú kľúčové prvky, ktoré stimulujú chuťové poháriky každého zákazníka. Od ozdobného hnedého a bieleho grafického stropu po bielu super grafickú stenu, až po elegantne usporiadanú zobrazovaciu stenu produktu, spolu so 100 ikonami hryzenia, ktoré predstavujú rôzne desaťročia, zmätená bohatá čierna humorná aróma.

Corporate Design

Vivifying Minimalism

Corporate Design Výstupom bolo vytvoriť moderný priestor, ktorý prispôsobuje terapie založené na pokrokových technológiách a zároveň ponúka klasické kúpeľné procedúry. Výsledným návrhom bolo vytvorenie dynamického priestoru, ktorý by vyžaroval strohosť vedeckých laboratórií a doplnil známe konotácie teplých klasických interiérov. Inšpiráciou pre pozemnú halu bola filozofia zenu a dyadická povaha vesmíru. Biely lavaplaster naznačuje klinický biely a vedecký dôvod, čokoládovo hnedá z klasických paletových tipov, ktoré predstavujú vkusné konotácie ľudských túžob.

Zdravotné Stredisko

Neo Derm The Center

Zdravotné Stredisko Je navrhnutý tak, aby rezonoval s témou línií, a zvýraznenie limetovej farby je dostatočné na to, aby preukázalo stručnosť a energický dizajn tohto konkrétneho centra starostlivosti o pleť. V bielych stropoch prebiehajú lúče bielych čarodejných línií a dynamicky sa rozširujú do okolitého priestoru. Relaxačná zóna priľahlá k recepcii je nastavená na limetkový, lipový farebný odtieň od nábytku po koberec, ktorý zdôrazňuje mladú a omladenú esenciu značky prehľadom prístavu Victoria.

Výstavný A Rokovací Priestor

All Love in Town Sales Center

Výstavný A Rokovací Priestor Komerčným priestorom by mohla byť aj oblasť podnikania zameraná na podnikanie, plná umenia a estetiky, ako aj divadlo a múzeum. Málokto dizajnérov nikdy nikdy nenapadlo, že intenzívna kombinácia ľudí a okolia sa stáva tak nevyhnutnou, ako sme očakávali. Vytvorili sme vnútorný priestor, ktorý s ľuďmi vstupoval do akordu tým, že do neho vstupoval tým, že čo najviac využívali lacné materiály - žiarovky, Ping Pong a vianočné dekoratívne plesy. Priniesol legenda o predaji nehnuteľností a dokončovacích predajných úloh v troch mesiacov v tom čase v celom priemysle z dôvodu výrazného dizajnu.