Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jedáleň A Práca

Eatime Space

Jedáleň A Práca Všetci ľudia majú nárok na spojenie s časom a pamäťou. Slovo Eatime v čínštine znie ako čas. Priestor Eatime ponúka miesta, ktoré povzbudzujú ľudí k tomu, aby jedli, pracovali a spomínali si v pokoji. Koncept času úzko spolupracuje s workshopom, ktorý bol svedkom zmien v priebehu času. Na základe štýlu dielne návrh zahŕňa priemyselnú štruktúru a životné prostredie ako základné prvky výstavby priestoru. Eatime vzdáva hold najčistejšej forme dizajnu jemným zmiešaním prvkov, ktoré sa hodia k surovému aj dokončenému dekoru.

Okuliare Obchod

FVB

Okuliare Obchod Obchod s okuliarmi sa snaží vytvoriť jedinečný priestor. Dobrým využitím rozšírenej sieťky s rôznymi veľkosťami otvorov pomocou rekombinácie a vrstvenia a ich aplikovania od architektonickej steny po vnútorný strop sa prejavuje charakteristika konkávnej šošovky - rôzne účinky vôle a nejasností. Pri použití konkávnych šošoviek s uhlovou rozmanitosťou sú na stropnom dizajne a vitríne vystavené skrútené a naklonené efekty obrazov. Na výstavnej stene je vyjadrená vlastnosť vypuklých šošoviek, ktorá podľa vlastného výberu mení veľkosť predmetov.

Vila

Shang Hai

Vila Vila bola inšpirovaná filmom The Great Gatsby, pretože majiteľ muža je tiež vo finančnom priemysle a hosteska má rád starý štýl štýle Šanghaj v 30. rokoch. Keď dizajnéri študovali fasádu budovy, uvedomili si, že má tiež štýl Art Deco. Vytvorili jedinečný priestor, ktorý vyhovuje obľúbenému štýlu Art Deco 30. rokov majiteľa a je v súlade so súčasným životným štýlom. S cieľom zachovať jednotnosť priestoru si vybrali francúzsky nábytok, svietidlá a doplnky navrhnuté v 30. rokoch 20. storočia.

Vila

One Jiyang Lake

Vila Jedná sa o súkromnú vilu nachádzajúcu sa v južnej Číne, kde dizajnéri pri realizácii návrhu v praxi využívajú teóriu zenového budhizmu. Tým, že opustili zbytočné a použitie prírodných, intuitívnych materiálov a stručné metódy navrhovania, vytvorili dizajnéri jednoduchý, tichý a pohodlný súčasný orientálny obytný priestor. Pohodlný moderný orientálny obytný priestor používa rovnaký jednoduchý dizajnový jazyk ako kvalitný taliansky moderný nábytok do interiéru.

Lekárska Kozmetika

Chun Shi

Lekárska Kozmetika Koncepčný návrh tohto projektu je „klinika na rozdiel od kliniky“ a bol inšpirovaný niekoľkými malými, ale krásnymi umeleckými galériami a dizajnéri dúfajú, že táto lekárska klinika má temperament galérie. Hostia tak môžu cítiť elegantnú krásu a uvoľnenú atmosféru, nie stresujúce klinické prostredie. Pri vchode pridali baldachýn a nekonečný bazén. Bazén sa vizuálne spája s jazerom a odráža architektúru a denné svetlo, čím priťahuje hostí.

Obchodný Salónik

Rublev

Obchodný Salónik Dizajn obývacej izby je inšpirovaný ruským konštruktivizmom, tatranskou vežou a ruskou kultúrou. Vežovité veže sa používajú ako upútavky v salóniku, čo vytvára rôzne priestory v spoločenskej miestnosti ako určitý druh územného plánovania. Vďaka okrúhlym kopulám je spoločenská miestnosť pohodlná s rôznymi zónami s celkovou kapacitou 460 miest. Táto oblasť je videná s rôznymi druhmi sedenia, na stravovanie; pracovný; pohodlie a relax. Guľaté svetelné kopule umiestnené vo zvlnenom strope majú dynamické osvetlenie, ktoré sa mení počas dňa.