Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vnútorný Priestor

Chua chu kang house

Vnútorný Priestor Akupunktúrnym bodom v tomto dome bolo spojenie uzavretého priestoru do úplne nového vizuálu ticha. Týmto spôsobom sa obnovuje isté historické a surové kúzlo, ktoré chráni prázdnotu domu. Nové ubytovanie končí prekvapením interiéru v interiéri; suchá a mokrá Kuchyňa v kuchyni a jedáleň v kuchyni. Obytný priestor prerušil aj pôsobivý umelecký útok, ktorý sa čoskoro stal osobným krytom elektroinštalácie. Na doplnenie celkového dôrazu je potrebné, aby sa plátky teplého svetla zafarbili cez všetky farebné steny.

Reštaurácia

Osaka

Reštaurácia Nachádza sa v susedstve Itaima Bibiho (Sao Paulo, Brazília). Osaka hrdo ukazuje svoju architektúru a ponúka intímne a útulné prostredie v rôznych priestoroch. Vonkajšia terasa pri ulici je vstupom na zelené a moderné nádvorie, spojenie medzi interiérom, exteriérom a prírodou. Súkromná a sofistikovaná estetika sa zhmotnila použitím prírodných prvkov, ako je drevo, kameň, železo a textil. Lamelový strešný systém so slabým osvetlením a drevená mriežka boli starostlivo preštudované, aby sa dokončil harmonizujúci dizajn interiéru a vytvorili sa rôzne prostredia.

Zariadenie Na Testovanie Vína

Grapevine House

Zariadenie Na Testovanie Vína Grapevine House v podobe abstraktného hrozna, ktorý je takmer zadarmo, pokiaľ ide o vinicu. Jeho hlavným podporným prvkom generovaným digitálnym vymysleným stĺpom je pocta starému koreňu viniča. Priebežný sklon pred domom viniča je otvorený vo všetkých smeroch a umožňuje okamžitý zážitok z vinohradníctva v krajine. Týmto spôsobom by sa malo povoliť vizuálne zlepšenie chuti všetkých testovaných vín.

Maloobchodný Dizajn Interiéru

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Maloobchodný Dizajn Interiéru Klient hľadá kreatívny dizajn, ktorý dobre reprezentuje značku. Názov „Hiveometrický“ je tvorený dvoma slovami „úľ“ a „geometrický“, ktoré jednoducho rozprávajú hlavný koncept a vizualizujú dizajn. Dizajn je inšpirovaný hrdinským produktom značky, voštinovým elektrickým sporákom. Je navrhnutý ako zoskupenie voštín, prvky steny a stropu v elegantných povrchoch plynule spájajú a vzájomne pôsobia na zložité geometrické tvary. Čiary sú jemné a čisté a výsledkom je elegantný moderný vzhľad, ktorý symbolizuje nekonečnú fantáziu a kreativitu.

Koncept Firemnej Architektúry

Pharmacy Gate 4D

Koncept Firemnej Architektúry Kreatívny koncept je založený na kombinácii materiálnych a nehmotných komponentov, ktoré spolu vytvárajú mediálnu platformu. Stred tejto platformy je charakterizovaný nadrozmernou misou ako symbolom pre abstraktný alchýmický pohár, nad ktorým sa premieta holografický diagram plávajúceho reťazca DNA. Tento hologram DNA, ktorý v skutočnosti predstavuje slogan „Promise for Life“, sa pomaly točí a naznačuje ľahkosť života bez príznakov ľudského organizmu. Rotujúci hologram DNA predstavuje nielen tok života, ale aj vzťah medzi svetlom a samotným životom.

Vlajková Loď

Lenovo

Vlajková Loď Cieľom programu Lenovo Flagship Store je vylepšiť imidž značky tým, že poskytuje publiku platformu na prepojenie interakcie a zdieľania prostredníctvom životného štýlu, služieb a skúseností vytvorených v obchode. Koncepcia dizajnu je navrhnutá na základe poslania uskutočniť prechod od výrobcu výpočtového zariadenia k vedúcej značke medzi poskytovateľmi spotrebnej elektroniky.