Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Súkromné Bývanie

House L019

Súkromné Bývanie V celom dome bol použitý jednoduchý, ale sofistikovaný materiál a farebný koncept. Biele steny, drevené dubové podlahy a miestny vápenec pre kúpeľne a komíny. Precízne vypracované detaily vytvárajú atmosféru citlivého luxusu. Presne zložené priehľady určujú voľný plávajúci obytný priestor v tvare L.

Kancelária

Studio Atelier11

Kancelária Budova bola založená na „trojuholníku“ s najsilnejším vizuálnym obrazom pôvodnej geometrickej formy. Ak sa pozeráte dolu z vysokého miesta, uvidíte celkom päť rôznych trojuholníkov Kombinácia trojuholníkov rôznych veľkostí znamená, že „miesto“, kde sa stretávajú „ľudská“ a „príroda“.

Bytový Dom

Tei

Bytový Dom Skutočnosť, že pohodlný život po odchode do dôchodku, ktorý najviac využíva priestory na svahu, je realizovaná stálym dizajnom obvyklým spôsobom, sa veľmi ocenila. Príjem bohatého prostredia. Tentoraz však nejde o vilovú architektúru, ale o osobné bývanie. Potom sme najprv začali vytvárať štruktúru, ktorá je založená na tom, že je schopná pohodlne stráviť obvyklý život bez zbytočnej neprimeranosti v celom pláne.

Spoločné Spoločné Priestory

Highpark Suites

Spoločné Spoločné Priestory Highpark Suites Common Areas skúmajú bezproblémovú integráciu mestského životného štýlu Gen-Y s ekologickým životom, obchodom, oddychom a komunitou. Od lobby s veľkým faktorom po sochárske súdy, funkčné sály a funky zasadacie miestnosti sú tieto priestory vhodné pre obyvateľov, aby ich mohli používať ako rozšírenie svojich domovov. Inšpirovaný plynulým vnútorným životom v interiéri, flexibilitou, interaktívnymi okamihmi a paletou mestských farieb a textúr, MIL Design posunul hranice a vytvoril jedinečnú, udržateľnú a holistickú komunitu, v ktorej má každý priestor na mysli obyvateľov a tropické prostredie.

Kníhkupectvo, Nákupné Centrum

Jiuwu Culture City , Shenyang

Kníhkupectvo, Nákupné Centrum Úlohou spoločnosti Jato Design bolo transformovať tradičné kníhkupectvo na dynamický, viacúčelový priestor - byť nielen nákupným centrom, ale aj kultúrnym centrom pre knihy inšpirované udalosti a ďalšie. Centerpice je „hrdinským“ priestorom, v ktorom sa návštevníci presúvajú do ľahšie ladeného prostredia s drevenými doskami obohateného o dramatické vzory. Lampióny podobné zámotky visia zo stropu, zatiaľ čo schody slúžia ako spoločné priestory, ktoré povzbudzujú návštevníkov k tomu, aby si vydržali a čítali, zatiaľ čo sedeli na schodoch.

Dizajn Interiéru Hotela

Stories Container

Dizajn Interiéru Hotela Kontajner prepraví náklad na miesto. Hotel poskytuje cestujúcim oddychové miesta. Prechodné miesto odpočinku je to, čo majú spoločné. Preto použite pojem „kontajner“ ako koncept hotela. Hotel nie je len miestom odpočinku, ale aj priestorom s osobnosťou. Každá izba má svoj vlastný výraz a osobnosť. Preto vytvorte osem rôznych apartmánov podľa nasledovných pokynov: Doprajte si, Evolve, WabiSabi, Shine Flower, Pantone, Fantasy, Journey a Ballerina. Stabilný dom je nielen miesto odpočinku, ale aj zásobovacia stanica pre vášho ducha.