Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vešiak

Linap

Vešiak Tento elegantný vešiak na šaty poskytuje riešenia na niektoré z najväčších problémov - náročnosť vkladania oblečenia s úzkym golierom, náročnosť zavesenia spodnej bielizne a trvanlivosť. Inšpiráciou pre dizajn bola kancelárska spinka, ktorá je súvislá a trvácna a finálne tvarovanie a výber materiálu bol spôsobený riešením týchto problémov. Výsledkom je skvelý produkt, ktorý uľahčuje každodenný život koncovému užívateľovi a zároveň pekný doplnok butiku.

Ochrana Obrazovky Mobilných Hier

Game Shield

Ochrana Obrazovky Mobilných Hier Monifilm's Game Shield je 9H tvrdené sklo na ochranu obrazovky vyrobené pre ERA mobilných zariadení 5G. Je optimalizovaný pre intenzívne a predĺžené sledovanie obrazovky s Ultra Screen Smoothness len s hrúbkou 0,08 mikrometra, aby ho používateľ mohol posúvať a dotýkať sa optimálnou rýchlosťou a presnosťou, vďaka čomu je ideálny pre mobilné hry a zábavu. Poskytuje tiež 92,5-percentnú priepustnosť obrazovky s nulovou červenou iskrivou a ďalšími funkciami na ochranu zraku, ako je Anti Blue Light a Anti-Glare pre dlhodobé pohodlie pri sledovaní. Game Shield je možné vyrobiť pre telefóny Apple iPhone aj Android.

Bežecké Medaily

Riga marathon 2020

Bežecké Medaily Medaila k 30. výročiu Medzinárodného maratónu v Rige má symbolický tvar spájajúci dva mosty. Nekonečne súvislý obraz reprezentovaný 3D zakrivenou plochou je navrhnutý v piatich veľkostiach podľa najazdených kilometrov medaily, ako napríklad celý maratón a polmaratón. Povrchová úprava je matná bronzová a na zadnej strane medaily je vyrytý názov turnaja a počet najazdených kilometrov. Stuha je zložená z farieb mesta Riga s prechodmi a tradičnými lotyšskými vzormi v súčasných vzoroch.

Program Udalostí Dizajnu

Russian Design Pavilion

Program Udalostí Dizajnu výstavy, súťaže návrhov, workshopy, vzdelávacie konzultačné a vydavateľské projekty zamerané na propagáciu ruských dizajnérov a značiek v zahraničí. Naše aktivity stimulujú rusky hovoriacich dizajnérov, aby si prostredníctvom medzinárodných projektov zdokonalovali svoje vedomosti a zručnosti a pomohli im pochopiť ich úlohu v komunite dizajnérov, ako propagovať a zvyšovať konkurencieschopnosť svojich výrobkov a vytvárať skutočné inovácie.

Vzdelávací A Školiaci Nástroj

Corporate Mandala

Vzdelávací A Školiaci Nástroj Firemná mandala je úplne nový vzdelávací a školiaci nástroj. Je to inovatívna a jedinečná integrácia starodávneho mandala a firemnej identity navrhnutá na podporu tímovej práce a celkového výkonu firmy. Ďalej je to nový prvok firemnej identity spoločnosti. Firemná mandala je skupinová činnosť pre tím alebo individuálna činnosť pre manažéra. Je navrhnutý špeciálne pre konkrétnu spoločnosť a je vyfarbený tímom alebo jednotlivcom slobodným a intuitívnym spôsobom, kde si každý môže zvoliť akúkoľvek farbu alebo pole.

Prenosný Ultrazvukový Detektor Chýb

Prisma

Prenosný Ultrazvukový Detektor Chýb Prisma je určený na neinvazívne testovanie materiálu v najextrémnejších prostrediach. Je to prvý detektor, ktorý obsahuje pokročilé zobrazovanie v reálnom čase a 3D skenovanie, čo výrazne uľahčuje interpretáciu chýb a skracuje čas technika na mieste. Vďaka prakticky nezničiteľnému krytu a jedinečným viacnásobným režimom kontroly môže Prisma pokryť všetky testovacie aplikácie, od ropovodov až po komponenty kozmického priestoru. Je to prvý detektor s integrovaným zaznamenávaním údajov a automatickým generovaním správ PDF. Bezdrôtové pripojenie a pripojenie Ethernet umožňujú jednoduchú aktualizáciu alebo diagnostiku jednotky.