Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Inštalácia Fotografií

Decor

Inštalácia Fotografií V budove modelu chcem uviesť myšlienky okolo reality, ktorú považujeme za našu a pozeráme sa na ňu ako na scénografiu predstaveného scenára. Scenár podľa povahy príležitostný a rýchlo sa kaziaci. Čo je za tým alebo čo sa stane, keď dekoračné formy nemusia byť prichádzajúcou apokalypsou, ale vytvorením nového procesu. Ďalší obrázok toho, čo by sa mohlo stať po skončení show.

Názov projektu : Decor, Meno dizajnérov : Johanna Mårtensson, Meno klienta : Johanna Mårtensson.

Decor Inštalácia Fotografií

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.