Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Inštalácia Fotografií

Decor

Inštalácia Fotografií V budove modelu chcem uviesť myšlienky okolo reality, ktorú považujeme za našu a pozeráme sa na ňu ako na scénografiu predstaveného scenára. Scenár podľa povahy príležitostný a rýchlo sa kaziaci. Čo je za tým alebo čo sa stane, keď dekoračné formy nemusia byť prichádzajúcou apokalypsou, ale vytvorením nového procesu. Ďalší obrázok toho, čo by sa mohlo stať po skončení show.

Názov projektu : Decor, Meno dizajnérov : Johanna Mårtensson, Meno klienta : Johanna Mårtensson.

Decor Inštalácia Fotografií

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajnér dňa

Najlepší svetoví návrhári, umelci a architekti.

Dobrý dizajn si zaslúži veľké uznanie. Každý deň nás potešujú úžasní dizajnéri, ktorí vytvárajú originálne a inovatívne návrhy, úžasnú architektúru, štýlovú módu a kreatívnu grafiku. Dnes vám predstavujeme jedného z najväčších svetových dizajnérov. Vyskúšajte dnes ocenené portfólio dizajnov a získajte každodennú inšpiráciu pre dizajn.