Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Analógové Hodinky

Kaari

Analógové Hodinky Táto konštrukcia je založená na štandardnom 24-hodinovom analógovom mechanizme (polovičná rýchlosť za hodinu). Táto konštrukcia je vybavená dvoma oblúkovými výrezmi v tvare oblúka. Cez nich je možné vidieť hodiny otáčania a minúty. Hodinová ručička (disk) je rozdelená do dvoch segmentov rôznych farieb, ktoré otáčajú, naznačujú čas AM alebo PM v závislosti od farby, ktorá sa začína zobrazovať. Minútová ruka je viditeľná cez väčší oblúk polomeru a určuje, ktorý minútový slot zodpovedá voličom 0-30 minút (nachádza sa na vnútornom polomere oblúka) a 30-60 minútovým intervalom (nachádza sa na vonkajšom polomere).

Moderný Šafran

Le Maestro

Moderný Šafran Le Maestro revolúciu v obuvi obuvi začlenením titánovej päty z Direct Metal Laser Sintered (DMLS). Maticová päta znižuje vizuálnu hmotnosť časti päty a ukazuje štrukturálnu integritu obuvi. Ako doplnok k elegantnému vampu sa používa vysokozrnná koža pre výrazný asymetrický dizajn zvršku. Začlenenie päty do zvršku je teraz zložené do elegantnej a rafinovanej siluety.

Súčasná Qipao

The Remains

Súčasná Qipao Inšpirácia pochádza z čínskych pamiatok, „keramika“ je najviac zastúpená, ktorá je najobľúbenejšia bez ohľadu na kráľovských a ľudí. V mojej štúdii sa ani dnes základné čínske estetické štandardy módy a Feng Shui (dizajn interiéru a prostredia) nezmenili. Páči sa im priehľad, vrstvenie a prianie. Chcel by som navrhnúť Qipao, ktorý prinesie dôsledky a črty keramiky od starej dynastie po súčasnú módu. A vyprovokuje ľudí, ktorí zabudli na svoju kultúru a etnicitu, kedykoľvek sme v generácii i.

Brošňa

Chiromancy

Brošňa Každá osoba je jedinečná a originálna. Toto je evidentné dokonca aj v obrazcoch na našich prstoch. Nakreslené čiary a znaky našich rúk sú tiež celkom originálne. Každá osoba má okrem toho celý rad kameňov, ktoré sú im kvalitné alebo sú spojené s osobnými udalosťami. Všetky tieto vlastnosti dávajú pozorujúcemu pozorovateľovi toľko poučných a atraktívnych, že umožňuje vytvárať personalizované šperky založené na týchto líniách a znakoch jednotlivých vecí. Tento druh ozdôb a šperkov - tvorí váš osobný umelecký kód

Bižutéria

Angels OR Demons

Bižutéria Sme svedkami neustáleho boja medzi dobrom a zlom, temnotou a svetlom, dňom a nocou, chaosom a poriadkom, vojnou a mierom, hrdinom a darebákom každý deň. Bez ohľadu na naše náboženstvo alebo národnosť nám boli povedané príbehy našich stálych spoločníkov: anjela sediaceho na pravom ramene a démona vľavo, anjel nás presviedča, aby sme konali dobre a zaznamenali naše dobré skutky. robiť zlé a viesť záznamy o našich zlých skutkoch. Anjel je metaforou pre naše „superego“ a diabol znamená „Id“ a neustály boj medzi svedomím a nevedomím.

Šperky

Poseidon

Šperky Šperky, ktoré navrhujem, vyjadrujú moje pocity. Predstavuje ma ako umelca, dizajnéra a tiež ako človeka. Spúšť na vytvorenie Poseidonu bola stanovená v najtemnejších hodinách môjho života, keď som sa cítila vystrašená, zraniteľná a potrebuje ochranu. Pôvodne som navrhol túto kolekciu na použitie v sebaobrane. Aj keď sa tento pojem v tomto projekte stratil, stále existuje. Poseidon (božský mor a zemetrasenie v gréckej mytológii „Zemetrasenie“) je moja prvá oficiálna zbierka a je zameraná na silné ženy, ktorých cieľom je dať nositeľke pocit moci a sebavedomia.