Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Dom

Boko and Deko

Bytový Dom Je to dom, ktorý umožňuje obyvateľom hľadať svoje vlastné miesto pobytu, ktoré sa zhoduje s ich emóciami, skôr než nastaviť miesto pobytu v bežných domoch, ktoré sú predurčené nábytkom. Podlahy rôznych výšok sú inštalované v dlhých tunelových priestoroch na severe a na juhu a niekoľkými spôsobmi prepojené, vytvorili bohatý vnútorný priestor. Výsledkom bude rôzne atmosférické zmeny. Tento inovatívny dizajn si zaslúži, aby bol vysoko ocenený tým, že uznáva, že prehodnocuje pohodlie doma a predstavuje nové problémy konvenčnému bývaniu.

Bistro Reštaurácia

Gatto Bianco

Bistro Reštaurácia Hravá zmes retro príbehov v tomto pouličnom bistre zahŕňajúcom rozmanité vybavenie ikonických štýlov: vinobranie milostné sedláčky Windsor, dánske retro kreslá, francúzske priemyselné stoličky a kožené barové stoličky Loft. Budova sa skladá z ošúchaných tehlových stĺpov pozdĺž okien s obrázkami, ktoré poskytujú rustikálne vibrácie v slnečnom prostredí a prívesky pod vlnitým kovovým stropom podporujú osvetlenie okolia. Umenie mačiatka, ktoré šliape po trávnikoch a behá sa schovávať pod stromom, priťahuje pozornosť, odráža farebné pozadie s textúrami dreva, živé a animované.

Historická Renovácia Budovy

BrickYard33

Historická Renovácia Budovy Na Taiwane, hoci existujú také prípady renovácie historických budov, má však historický význam, je to skôr uzavreté miesto, teraz otvorené pred všetkými. Môžete tu stolovať, môžete sa tu prejsť, vystúpiť tu, užiť si scenériu tu, počúvať hudbu tu, robiť prednášky, svadbu a dokonca aj dokončenú prezentáciu automobilov BMW a AUDI, s množstvom funkcií. Tu nájdete spomienky na staršie osoby, ktoré môžu byť aj mladšou generáciou na vytváranie spomienok.

Dizajn Interiéru Bytového Domu

Urban Twilight

Dizajn Interiéru Bytového Domu Priestor je bohatý na dizajn, čo sa týka materiálov a detailov použitých v projekte. Pôdorys tohto bytu je štíhleho tvaru Z, ktorý charakterizuje priestor, ale zároveň predstavuje výzvu na vytvorenie širokého a veľkorysého priestorového pocitu pre nájomcov. Dizajnér neposkytol žiadne steny, aby prerušil kontinuitu otvoreného priestoru. Touto operáciou dostane interiér slnečné svetlo v prírode, ktoré osvetľuje miestnosť na vytvorenie atmosféry a robí priestor pohodlným a širokým. Manipulácia tiež podrobne rozoznáva priestor s jemnými dotykami. Kovové a prírodné materiály formujú zloženie dizajnu.

Jazdecký Pavilón

Oat Wreath

Jazdecký Pavilón Jazdecký pavilón je súčasťou novovytvoreného jazdeckého centra. Objekt sa nachádza na kultúrnom dedičstve a je chránený kultúrnou oblasťou historického súboru výstavy. Hlavnou architektonickou koncepciou je vylúčenie masívnych kapitálových múrov v prospech priehľadných prvkov z drevených čipiek. Hlavným motívom fasádneho ornamentu je štylizovaný rytmický vzor vo forme pšeničných uší alebo ovsa. Tenké kovové stĺpy takmer neznateľne podopierajú svetelné lúče lepenej drevenej strechy, ktorá sa zdvihla, pričom dotvára štylizovaná silueta hlavy koňa.

Súkromný Dom

The Cube

Súkromný Dom Hlavnými výzvami, ktorým projektant čelil, bolo vytvoriť kvalitný životný zážitok a nanovo definovať imidž obytnej budovy v Kuvajte pri zachovaní klimatických požiadaviek a potrieb súkromia diktovaných arabskou kultúrou. Kockový dom je štvorpodlažná betónová / oceľová stavba založená na sčítaní a odčítaní v kocke, ktorá vytvára dynamický zážitok medzi vnútornými a vonkajšími priestormi, aby ste si mohli užívať prirodzené svetlo a výhľad na krajinu po celý rok.